Redragon Hardy – Słuchawki komputerowe

Comments are closed

Nowoczesne i funkcjonalne słuchawki dla graczy Redragon Hardy są najlepszym uzupełnieniem stanowiska gamingowego dla doświadczonego e-sportowca. Sprawdzą się zawsze wtedy, gdy potrzebny jest wysokiej jakości dźwięk i naprawdę bezproblemowa komunikacja.
Specjalistyczna konstrukcja nauszników odcina gracza całkowicie od świata zewnętrznego. Nauszniki przylegają perfekcyjnie, nie powodują ucisku i tłumią wszystkie hałasy z otoczenia, dlatego gracz może w pełni skupić się na własnych działaniach.

Redragon Hardy to przewodowe słuchawki do gier, które wyposażono w innowacyjny i bardziej wytrzymały przewód w oplocie, który dodatkowo jest dłuższy aniżeli standardowy kabel do słuchawek i mierzy aż 2,3 metra. Na przewodzie znajduje się również sterowanie głośnością. Jest to długość zapewniająca odpowiedni poziom swobody.

Jak wszystkie słuchawki Redragon, nie wymagają instalacji sterowników, więc wystarczy że je podłączymy i natychmiast możemy z nimi pracować.

Mikrofon choć potrzebny podczas rozmów głosowych czy drużynowych rozgrywek to jednak czasem chcemy go wyciszyć. W tym zestawie słuchawkowym możemy to uczynić korzystając z jednego tylko przycisku.

Membrany głośników mają średnicę 50 mm, więc są całkiem spore jak na słuchawki komputerowe. Mają zarazem doskonałe parametry audio. Pasmo przenoszenia wynosi 20-20000 Hz, a czułość aż 115 dB.

Regulowany pałąk czyni ten zestaw słuchawkowy jeszcze wygodniejszym, bowiem doskonale dopasowanym do indywidualnych potrzeb konkretnego użytkownika.

 

 

Informacje o słuchawkach:
– model dla gracza
– zamknięte nauszniki
– średnica membran: 50 mm
– pasmo przenoszenia: 20-20000 Hz
– impedancja: 32 Om
– czułość: 115 dB
– aktywna redukcja hałasu
– mikrofon wysokiej jakości
– kontrola głośności
– automatyczna instalacja
– regulowany pałąk
– złącza: USB, 2x 3.5mm Mini-Jack
– podświetlenie LED
– długość kabla: 230 cm

Comments are closed.

profesjonalny serwis laptopów i komputerówzadzwoń i dowiedz się więcej 501 867 708