Drukarka Novitus HD E to drukarka przeznaczona dla najbardziej wymagających użytkowników

Niesamowite możliwości

Łączy w sobie zarówno szybkość, jak i precyzję wydruku. Jest to najbardziej wszechstronna drukarka w ofercie NOVITUS.

Najwyższej klasy komponenty

Drukarka Novitus HD online to urządzenie skonstruowane ze sprawdzonych solidnych komponentów, używanych do produkcji najbardziej niezawodnych drukarek japońskiej firmy CITIZEN.

Gotowa na wszystkie wymogi ustawy o VAT

Drukarka ma możliwość wydruku NIPu nabywcy na paragonie fiskalnym, logo graficznego firmy na paragonie oraz innych wydrukach niefiskalnych. Umożliwia drukowanie faktur VAT bezpośrednio na swoim mechanizmie drukującym. Posiada szeroką gamę dowolnych wydruków niefiskalnych, również zawierających dowolną grafikę i kody QR.

Opis

Drukarka fiskalna NOVITUS HD E to pierwsza w Polsce drukarka fiskalna z kolorowym wyświetlaczem TFT wyświetlającym w trybie High Color. Wyświetlacz ten wyświetla menu drukarki, sprzedawane towary oraz dowolne, animowane klipy graficzne – np. filmy reklamowe. Drukarka może występowac  w wersji ze zintegrowanym wyświetlaczem lub wyświetlaczem wolnostojącym, podłączanym przewodem o długości do 1,25 m.

Drukarka Novitus HD online to urządzenie skonstruowane ze sprawdzonych solidnych komponentów, używanych do produkcji najbardziej niezawodnych drukarek japońskiej firmy CITIZEN. Postaw na zdalne zarządzanie, wbudowany serwer WWW, multi-komunikację i najwyższe standardy bezpieczeństwa danych oraz wydajny i trwały mechanizm drukujący! Drukarka pozwala na sprzedaż towarów z nazwami o długości do 60 znaków, drukuje logo graficzne w nagłówku paragonu, NIP nabywcy na paragonie oraz kody kreskowe i QR pod paragonem. Pozwala na drukowanie faktur VAT. W standardzie posiada profesjonalny obcinacz papieru.

Podobnie jak inne modele drukarek marki Novitus, HD E pozwala na połączenie z komputerem za pomocą sieci LAN. Umożliwia programowanie i jej konfigurację  poprzez przeglądarkę internetową. Drukarka współpracuje z programami sprzedaży na najpopularniejszym protokole komunikacyjnym na polskim rynku, zgodnym ze wszystkimi poprzednimi modelami drukarek Novitus. Może też pracować na nowoczesnym, bardzo prostym w realizacji protokole Novitus XML.

Cena netto:
2 990 zł
  – 2 690 zł – wyświetlaczem zintegrowanym
3 090 zł  – 2 790 zł –  wyświetlaczem wolnostojącym

Ceny promocyjne w ramach promocji “Paliwo dla Biznesu”

Inne urządzenia fiskalne

Wybierz interesujący cię produkt

Drukarka fiskalna DEON LAN E

Drukarka fiskalna HD ONLINE

Drukarka fiskalna DEON ONLINE

Drukarka fiskalna BONO ONLINE